Kasvattajien yhteystietoja

 

Ajan Kennel

Pertti Kemppainen

040 761 8473

pertti.kemppainen@prevent360.fi

 

Hätävara Kennel

Teemu Hirvaskari, Siikajoki

0400718394

teemu.hirvaskari@gmail.com

Pentue keväällä 2019

Karhuvittikon kennel

Teppo Lahti, Kemi

0408261028

teppo.lahti@lapinlvi.fi

Pentue keväällä 2019

KORPIRITARIN kennel

Rauno Juntunen

puh. 0400 192894

mail. rauno.juntunen55@gmail.com

Pentue keväällä 2019

Kuura-aamun kennel                                       

Hannu Tiirola, Ylikiiminki

0456736815

hannutii@gmail.com

Pentue keväällä 2019

Portinkurun kennel

Miikka Harju, Pudasjärvi

040 418 2429

harjumiikka@gmail.com

Suvenkehrän kennel                                         

Pasi Keränen, Kiiminki

0400874912

pasi.o.keranen@gmail.com 

Pentue keväällä 2019

Tuuttikorven kennel

Janne Heikkinen ja Veikko Seppänen, Tyrnävä

0407221044

janne.heikkinen@gmail.com

Pentue keväällä 2019

Tölömäen kennel

Juha Kaurala, Siikalatva

045 1102327

juha.kaurala@saunalahti.fi

Pentue keväällä 2019

Vihreärannan kennel

Kalevi Grönstrand, Muhos

0400 159 490

kalevi.gronstrand@gmail.com

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 

Karhukoiria kasvattavat jäsenet, ilmoittakaa yhteystietonne ylläpitäjälle niin saadaan listaa täydennettyä!